úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
OSCILOSKOPY OSCILOSKOPY
Ceník  


1 | 2 | 3

Multifunkční testovací přístroj se 4-kanálovým PC osciloskopem PicoScope 3423

   

Víceúčelový elektronický diagnostický přístroj založený na bázi nového digitálního čtyřkanálového PC osciloskopu má kromě funkcí standardního osciloskopu také funkce digitálního multimetru a motortesteru.

Svojí funkcí a zaměřením principiálně vychází z již známé testovací sady s dvoukanálovým osciloskopem ADC 212/3. Liší se jen parametry samotného osciloskopu a množstvím dodaného příslušenství.

Zásadní změnou osciloskopu je rozšíření o další dva kanály, což umožňuje komplexnější diagnostiku elektronických systémů. Také větší paměť a rychlejší vzorkování výrazně přispívá k možnosti sledování detailů zaznamenaného signálu. Připojení k PC je realizováno přes USB port, ze kterého je osciloskop zároveň napájen.

Ve spojení s notebookem je použití přístroje mimo dílnu ještě jednodušší, neboť odpadá nutnost externího napájecího zdroje. I u tohoto osciloskopu lze využít záznam průběhu signálu ve vysokém rozlišení a to až do kapacity pevného disku připojeného počítače.

Software obsahuje databanku ukázkových průběhů signálů, kterou lze rozšiřovat stažením vzorových signálů z webovém serveru výrobce. Další z možností je vytvoření vlastní databanky ukládáním signálů ze správně fungujících komponentů. Ovládací prostředí programu PicoScopu je v českém jazyce.

Parametry PicoScope 3423:
Rozlišení 12 bit, čtyři vstupní kanály (BNC), vstupní impedance 1 MOhm, vstupní měřící rozsah +/-20 mV až 50 V, vzorkování 20 MS/s (vzorků za sekundu), přesnost +/- 1 %, časová základna 2 mikrosek. až 50 s, frekvenční rozsah 0 - 10 MHz, buffer 512 kB, připojení přes USB 2.0, software pro Windows 98 a vyšší.


Sada obsahuje:
- osciloskop PicoScope 3423
- 2x atenuátor 20:1,
- 4x připojovací kabely k sondám,
- 4x snímač zapalování (sekundární),
- proudové kleště 60A DC,
- proudové kleště 600A AC/DC,
- 2x sondy multimetru,
- 2x malé "krokosvorky",
- velké "krokosvorky Delfín",
- izolované průpichové sondy,
- "break-out" kabel,
- sada jehlových svorek,
- USB kabel,
- CD se software PicoScope,
- plastový kufr.Ukázka software se čtyřkanálovým zobrazením © 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


AKČNÍ sady nářadí, kufry, dílenské vozíky

akce Beta 2024

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám