úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
DIAGNOSTIKA - OSTATNÍ DIAGNOSTIKA - OSTATNÍ
Ceník  

1
 

Přístroje pro měření napnutí ozubených řemenů Leitenberger DZP 01 / 01.1Dva prakticky shodné univerzální digitální přístroje pro měření napnutí ozubených rozvodových řemenů tvoří vždy vlastní přístroj s digitálním displejem a přípravek pro instalaci na ozubený řemen se snímačem. Přístroj je napájen baterií 9 V a spojen se snímacím přípravkem kabelem. Typ DZP 01.1 se od základního provedení liší jen prodlouženým měřicím třmenem, což je žádoucí v případě hůře přístupných rozvodových řemenů.
Postup měření je jednoduchý a měření přesné. Napnutí řemenu je na displeji indikováno číselnou hodnotou. Přiložená tabulka uvádí převod této hodnoty přímo do hodnot v newtonech (N), které se porovnají s předepsanými údaji výrobce motoru nebo s údaji v příručkách edice Autodata (Ozubené řemeny I. a II.).
Snímací přípravek pro měření napnutí ozubeného řemenu se instaluje na řemen v místě a způsobem dle návodu. Směrodatná je samozřejmě poloha, kterou uvádí výrobce motoru.

Mechanický sonoskop/stetoskop JTC 1921


Supercitlivý zvukový detektor používaný k rychlému zjištění/lokalizaci rušivých zvuků (hlučných ložisek, drnčení, klepání apod.).
Endoskop SilveradoUmožňuje prohlídku spalovacího prostoru (stěny válců, ventily, vstřikovače atd.) např. otvorem pro zapalovací svíčku, nahlédnutí do prostoru klikové skříně, do převodovky, do spojky, ale i do dveřních nebo střešních prostorů bez demontáže čalounění apod.
Endoskop má ergonické držadlo, které umožňuje zaostřování jednou rukou. Od držadla vede pružný kabel o průměru 8 mm a délce 1320 mm schopný udržet nastavený tvar. Na konci kabelu je umístěna malá, ale výkonná  osvětlovací LED lampa. Endoskop umožňuje výhled v úhlu 45°.

Endoskopy ProVision


Umožňuje prohlídku spalovacího prostoru (stěny válců, ventily, vstřikovače atd.) např. otvorem pro zapalovací svíčku, nahlédnutí do prostoru klikové skříně, do převodovky, do spojky, ale i do dveřních nebo střešních prostorů bez demontáže čalounění apod. Endoskop má ergonomické držadlo s integrovaným drážkovaným kroužkem pro zaostření obrazu, spínač miniaturní lampy, a krytku pro umístění obou napájecích baterií 1,5 V (typ AA). Oba typy disponují rozlišením 7400 bodů. Od držadla vede pružný, všesměrový (omni-directional) kabel o průměru 5,9 mm a délce 450 mm (typ SLPV2618) nebo 900 mm (typ SLPV2636). Ten umožňuje výhled v úhlu 40° i bez dalšího příslušenství. Na konci kabelu je umístěna malá, ale výkonná halogenová osvětlovací lampa. Jako příslušenství lze dodat přídavné šikmé zrcátko (SLPV2W6), které se umísťuje nasunutím na konec kabelu a umožňuje prohlížet místa zcela svisle ke kabelu. Na kabel je také možné nasunout magnetický adaptér (SLPM1M) pro snadné vyndávání zapadlých matiček, šroubků apod.
© 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


AKČNÍ sady nářadí, kufry, dílenské vozíky

akce Beta 2024

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám