úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
ELEKTROINSTALACE ELEKTROINSTALACE
Ceník  

1 | 2 | 3
 

Zkoušečka elektrických obvodů JTC 1705Klasická univerzální zkoušečka pro automechaniky se používá zejména pro zkoušení stejnosměrného napětí v rozsahu 3 až 48 V.
Zkoušečka Multi-Functional Tester Plus


Praktická elektrikářská zkoušečka pro střídavý proud 12-250 V. Používá se pro zkoušení fáze, nuly a zemnicího vodiče v zásuvkách (indikuje svítící LED-kontrolka), pro zkoušení průchodu proudu na spínačích, relé, kabelech, pojistkách, transformátorech atd., ale i pro zkoušení polarity (+/-) baterií, polovodičů apod.


LED-zkoušečka elektrických obvodů JTC 1249Univerzální LED-zkoušečka pro napětí 6, 12 a 24 V nevyžaduje samostatné ukostření a signalizuje napětí LED, signálním tónem a vibrací. Napájení baterií s extrémně dlouhou životností.


Zkoušečka Auto Tester Plus P-92


Univerzální zkoušečka pro autoelektrikáře/automechaniky. Výborně se hodí pro zkoušení stejnosměrného napětí 6/12/24 V (rozsvítí se příslušné LED). Pokud je místo, kde chceme měřit napětí přímo kontaktovatelné, připojí se k němu kovový hrot zkoušečky. Má-li být změřeno napětí izolovaného vodiče/kabelu, pak se tento vloží do zářezu sondy a pomocí přesuvníku pronikne špička v zářezu izolací kabelu bez znatelného poškození až ke kovovému vodiči. Dále je možno provádět test vodivosti zkoušeného dílu, test nabíjení/alternátoru za chodu motoru a test zapalování, kdy se hrot přiloží k vysokonapěťovému zapalovacímu kabelu. Blikání kontrolky značí, že v daném kabelu je dostatečné napětí pro přeskoky jisker na zapalovací svíčce. Na špičce zkoušečky je miniaturní lampička, která slouží po stisknutí tlačítka k osvětlení příslušného místa a zároveň jako kontrolka stavu baterie ve zkoušečce.
Zkoušečka Power Probe AZ 172Vysoce praktická zkoušečka pro elektrikáře/automechaniky se připojuje kabelem dl. 6 m na oba póly baterie (6-24 V). Umožňuje změřit dotykem měřicího hrotu polaritu (plus-svítí červená kontrolka, minus-svítí zelená kontrolka), snadno testovat průchod proudu, rychle lokalizovat místo zkratu (bez plýtvání pojistkami), zjišťovat špatné ukostření (bez testu poklesu napětí) a napájet bez přemosťovacích kabelů elektrické komponenty (elektromotory, elektrická čerpadla, ventilátory, relé, žárovky atd.).
© 2023 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


akční katalog BETA 2023

2.2.2021 Akční nabídka ručního a pneumatického nářadí Beta 1Q leden - březen 2021 v super cenách

2.2.2021 Značkové pracovní oblečení a obuv BETA v akčních cenách 1Q leden - březen 2021

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám