úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
MONTÁŽ / DEMONTÁŽ PNEUMATIK PNEUHUSTIČE
Ceník  

1 | 2 | 3
 


Pneuhustiče řady AirForceKompletní řada pneuhustičů firmy PCL vybavených přesnými tlakoměry je vyrobena z lehké hliníkové slitiny. Tlakoměry s kruhovými stupnicemi jsou chráněny pryžovým pláštěm pohlcujícím mechanické nárazy. Jednotlivé typy pneuhustičů jsou vybaveny různě dlouhými hadicemi a koncovkami pro připojení na ventily pneumatik.
Pneuhustiče jsou kalibrovatelné a typově schválené jako stanovená měřidla s Evropskou typovou zkouškou. Ke každému lze dodat příslušný certifikát.
Použití: autoservisy, pneuservisy, čerpací stanice atd.
 

Pneuhustiče řady AirForce

typ

koncovka na ventil / zajištění

hadice
(m)

AFG1H03
AFG1H06
AFG1H08

oboustranná přítlačná koncovka
oboustranná koncovka s přesuvným zajištěním
Euro-koncovka s páčkovým zajištěním

0,53
2,70
1,80

Pozn.: všechny výše uvedené pneuhustiče mají tlakoměry s rozsahem 0-1,2 MPa (0-12 bar) a stupnicí o průměru 70 mm.

Přenosný pneuhustič P8/H01


Přenosný pneuhustič firmy PCL má robustní polyetylénovou skříň a zásobník na stlačený vzduch o objemu 6 litrů. Plnění se realizuje automaticky po zavěšení pneuhustiče na plnicí ventil, který se dodává zároveň s přístrojem. Zvyšování a snižování tlaku vzduchu v pneumatice se provádí jednoduše stlačením tlačítka. Hodnoty tlaku v pneumatice se odečítají na velkém tlakoměru s kruhovou stupnicí o průměru 140 mm v rozsahu 0-10 bar. Ta je krytá sklem se zvýšenou odolností proti rozbití. Malý tlakoměr udává tlak vzduchu v zásobníku.
Pneuhustič je standardně vybaven oboustrannou přítlačnou koncovkou na pevné rukojeti a hadicí délky 0,76 m. Pneuhustič je kalibrovatelný a typově schválený jako stanovené měřidlo. Ke každému lze dodat příslušný certifikát.
Použití: autoservisy, pneuservisy, čerpací stanice, stanice technické kontroly atd.

Parametry:
rozměry (d-š-v): 300x200x600 mm, hmotnost 6,0 kg.


© 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


AKČNÍ sady nářadí, kufry, dílenské vozíky

akce Beta 2024

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám