úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
O NÁS

Firma Jaroslav Štemberk-AUTOSERVA zahájila svou činnost v červnu 1991, jako prodejce špičkové techniky, zařízení pro vybavební dílen v autoservisní branži.

Zabýváme se doplňováním a vybavováním autoservisních provozů drobným materiálem od jednotlivých dílčích součástí gol a ručního nářadí až po dodávky kompletů technologického vybavení nových autoservisů, pneuservisů a klempíren. V našich cenících naleznete veškeré nářadí a zařízení potřebných pro provoz Vašich dílen, v různých cenových relacích od tuzemských i světových výrobců. Naše firma prodává zboží pouze od firem a výrobců produkujících výrobky v profesionální kvalitě. Preferujeme produkty vyrobené dle norem ISO 9001. K tomuto zboží je pochopitelně zajištěn záruční i pozáruční servis a opravy.

Dále zajišťujeme dopravu zboží až k rukám našeho zákazníka po celé ČR. V naší firmě pracuje pět zaměstnanců, kterí se snaží maximálně vyhovět všem požadavkům našich odběratelů.

Fotografie z prodejny



Další informace:
- kontakty
- jak se k nám dostanete


AKČNÍ sady nářadí, kufry, dílenské vozíky

akce Beta 2024

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH





 
 
Napište nám