úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
KLIMATIZACE - DETEKCE ÚNIKU KLIMATIZACE - DETEKCE ÚNIKU
Ceník  


1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přístroj pro zjišťování místa úniku chladicího prostředku M 55100

 

Elektronický přístroj pro zjišťování i nepatrných úniků chladicího prostředku ze systémů klimatizací. Čerpadlo v měřicí sondě nasává lokálně/bodově vzduch a přístroj okamžitě zvukově i vizuálně reaguje na zjištěný unikající chladicí prostředek. Takto lze zaznamenat i únik prostředku pouhé 3 g za rok.
Přístroj nevyžaduje žádnou kalibraci. Měřicí sonda má pružný připojovací kabel, takže se lze dostat i do obtížně přístupných míst.

Parametry:
provozní napětí: 3 V, délka čidla: 405 mm, provozní teplota: -20° až 55°C, rozměry: 200x180 mm, hmotnost: 1,3 kg


Halogenový přístroj pro zjišťování místa úniku chladicího prostředku Waeco


Elektronický přístroj pro zjišťování i nepatrných úniků chladicího prostředku (R 134a i staršího R12 či R22) ze systémů klimatizací. Čerpadlo v měřicí sondě nasává lokálně/bodově vzduch a přístroj okamžitě reaguje na zjištěný unikající chladicí prostředek. Vydává pípavý tón se zvyšující se frekvencí a navíc se rozsvěcuje multibarevná dioda (LED). Takto lze zaznamenat i únik prostředku 14 g za rok. Přístroj nevyžaduje žádnou kalibraci. Měřicí sonda má pružný připojovací kabel, takže se lze dostat i do obtížně přístupných míst. Přístroj je umístěn v plastovém kufříku.

Parametry:
provozní napětí: 3 V, doba předehřívání: 2 s, životnost snímače: cca 20 h, délka čidla: 355 mm, provozní teplota: 0° až 52°C, rozměry: 229x65x65 mm, hmotnost: 560 g


Přístroj pro zjišťování úniku chladicího prostředku z klimatizace R134a Waeco

 

Elektronický přístroj pro zjišťování i nepatrných úniků chladicího prostředku R 134a ze systémů klimatizací. Čerpadlo v měřicí sondě nasává lokálně/bodově vzduch a přístroj okamžitě reaguje na zjištěný unikající chladicí prostředek. Nově vyvinutý měřicí systém (Heated Diode) umožňuje rychlé vyhledání místa úniku, přičemž lze zaznamenat i únik prostředku jen 3 g za rok. Přístroj nevyžaduje žádnou kalibraci. Měřicí sonda má pružný připojovací kabel, takže se lze dostat i do obtížně přístupných míst. Přístroj je umístěn v plastovém kufříku.

Parametry:
provozní napětí: 3 V, doba předehřívání: 10 s, životnost snímače: cca 100 h. délka čidla: 420 mm, provozní teplota: 0° až 45°C, rozměry: 270x65x65 mm, hmotnost: 580 g (vč.baterie)
© 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


AKČNÍ sady nářadí, kufry, dílenské vozíky

akce Beta 2024

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám