úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
ZKOUŠEBNY TLUMIČŮ PÉROVÁNÍ ZKOUŠEBNY TLUMIČŮ PÉROVÁNÍ
Ceník  

1  | 2
 

Tester tlumičů pérování SDT 2000/U

Jednoduchý tester pracuje na principu měření vzdálenosti ultrazvukem a vyhodnocuje výkyvné chování karosérie. Měření probíhá na stojícím vozidle, kde je nad příslušným kolem na karosérii automobilu upevněn přístroj přísavnými držáky bez poškození laku. Vysoce přesný ultrazvukový senzor zaznamená výkyvné pohyby karosérie (lineárně i nejmenší kmitání). Údaje senzoru jsou shromažďovány v procesoru, přepočítány na výkyvné křivky a zobrazeny na grafickém displeji.
Pomocí textového programového menu v českém jazyce je možné na displeji přístroje zobrazit křivky vlastního měření tlumičů, vyhodnotit stav tlumicí jednotky (v procentech i zařazením do kategorií DOBRÝ/???/DEFEKTNÍ), identifikovat vadný tlumič a také porovnat tlumení levé a pravé strany přední a zadní nápravy v procentech nebo přímo grafickým způsobem, tzn. překrytím měřených tlumičů na každé jedné nápravě.
Všechny údaje lze vytisknout přímo z termotiskárny zabudované v přístroji. Součástí protokolu jsou údaje o testovaném vozidle (značka, typ, rok výroby, SPZ, stav km, čas a datum), včetně jména a adresy zákazníka, ale i firemní text (jméno, adresa, telefon firmy).
Přístroj je přenosný, lze s ním měřit jak v dílně, tak venku.
SDT 2000/U je již v základní verzi zcela funkční. Pro začlenění do stávajících zařízení (verze 1 a verze 2) a zvýšení variability jeho použití je k dispozici různé příslušenství. Zásuvná stanice s ovládáním FSA-SET (separátní skříň) slouží pro "zaparkování" SDT 2000/U po použití. Přístroj je automaticky nabíjen. FSA-SET kromě toho propojuje přístroj s PC-klávesnicí pro snadné zadávání dat. Zásuvná stanice s ovládáním FSA-PC slouží stejně jako FSA-SET, ale propojuje přístroj s PC pro obousměrný přenos dat. Infračervený přenos dat IRS-232 přestavuje IR přijímač pro připojení na sériové rozhraní PC (COM1-COM4).

Parametry:
napájení 7,2 V-akumulátor/600 mAh, doba provozu cca 15 h (bez tisku), displej: plná grafika-64x128 pixel, termopapír, rozměry (dxšxv) 155x100x85 mm, hmotnost 660 g.(základní plně funkční sestava obsahuje přístroj SDT 2000/U se zabudovanou termotiskárnou, klávesnici, interface pro komunikaci s přístrojem SDT 2000/U, síťový díl a potřebnou kabeláž, 500 listů papíru pro tisk, návod a tabulku s příslušnými údaji).
SDT 2000/U verze 2
(přístroj SDT 200/U, rozšíření o vlastní software pracující pod Windows, interface pro komunikaci s PC, síťový díl a potřebnou kabeláž, 500 listů papíru pro tisk, návod a tabulku s příslušnými údaji).

Příslušenství:
náhradní papír pro tisk (500 listů)
© 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


AKČNÍ sady nářadí, kufry, dílenské vozíky

akce Beta 2024

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám