úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
POJÍZDNÉ ZVEDÁKY POJÍZDNÉ ZVEDÁKY
Ceník  


1 | 2 | 3 | 4 | 5

Pojízdný dílenský zvedák LYS 3Standardní pojízdný dílenský zvedák má osvědčenou ocelovou konstrukci, čtyři ocelová kolečka a spolehlivou hydrauliku. Zvedání i spouštění vozidla se provádí vodicí/ovládací tyčí, případně zrychlené zvedání nožním pedálem do polohy prvního kontaktu s vozidelem. Spouštěcí systém umožňuje precizní dávkování poklesu břemena.

Parametry:
nosnost: 3 t, min./max.pracovní výška: 125-480 mm, délka: 740 mm, šířka: 360 mm, hmotnost 41 kg.

Pojízdný dílenský zvedák s dvojčinným čerpadlem KYX 3-C


Standardní pojízdný dílenský zvedák s dvojčinným čerpadlem a zvětšeným zdvihem má osvědčenou ocelovou konstrukci, čtyři ocelová kolečka a spolehlivou hydrauliku. Umožňuje rychlý zdvih vodicí/ovládací tyčí bez zátěže do prvního kontaktu s vozidlem. Také spouštění vozidla se provádí vodicí tyčí. Spouštěcí systém umožňuje precizní dávkování poklesu břemena.

Parametry:
nosnost: 3 t, min./max.pracovní výška: 125-533 mm, délka: 800 mm, šířka: 400 mm, hmotnost 47 kg.
Nízkoprofilový pojízdný dílenský zvedák s dvojčinným čerpadlem KSD3Nízkoprofilový pojízdný dílenský zvedák s dvojčinným čerpadlem pro zvedání vozidel s extrémně nízkou světlou výškou má osvědčenou ocelovou konstrukci, čtyři ocelová kolečka a spolehlivou hydrauliku. Umožňuje rychlý zdvih vodicí/ovládací tyčí bez zátěže do prvního kontaktu s vozidlem. Také spouštění vozidla se provádí vodicí tyčí. Spouštěcí systém umožňuje precizní dávkování poklesu břemena.

Parametry:
nosnost: 3 t, min./max.pracovní výška: 85-475 mm, délka: 800 mm, šířka: 400 mm, hmotnost 49,5 kg.

Nízkoprofilový aluminiový pojízdný zvedák s dvojčinným čerpadlem KSC 2-1/4


Extrémně lehký nízkoprofilový pojízdný dílenský zvedák s dvojčinným čerpadlem pro zvedání vozidel s velmi nízkou světlou výškou má konstrukci z vysoce odolné aluminiové slitiny (hmotnost jen 25 kg!), čtyři kolečka a vysoce kvalitní, velmi spolehlivou hydrauliku. Vyniká rychlým zdvihem vodicí/ovládací tyčí. Také citlivě dávkovatelné spouštění vozidla se provádí vodicí tyčí.

Parametry:
nosnost: 2,25 t, min./max.pracovní výška: 96-482 mm, délka: 720 mm, šířka: 340 mm, hmotnost 25 kg.
Nízkoprofilový aluminiový pojízdný zvedák s dvojčinným čerpadlem LSC 3000Extrémně lehký nízkoprofilový pojízdný dílenský zvedák s dvojčinným čerpadlem pro zvedání vozidel s velmi nízkou světlou výškou má konstrukci z vysoce odolné aluminiové slitiny (hmotnost jen 17 kg!), dvě natáčecí kolečka a přední široký váleček a vysoce kvalitní, velmi spolehlivou hydrauliku. Vyniká rychlým zdvihem vodicí/ovládací tyčí. Také citlivě dávkovatelné spouštění vozidla se provádí vodicí tyčí. Používá se s oblibou pro sportovní a závodní vozy.

Parametry:
nosnost: 1,3 t, min./max.pracovní výška: 90-447 mm, délka: 670 mm, šířka: 300 mm, hmotnost 17 kg.
© 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


AKČNÍ sady nářadí, kufry, dílenské vozíky

akce Beta 2024

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám