úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
MONTÁŽ / DEMONTÁŽ PNEUMATIK PNEUHUSTIČE
Ceník  

1 | 2 | 3
 


Přenosný pneuhustič GF/10AT

Praktický přenosný pneuhustič s tlakovým zásobníkem 10 l, s tlakoměrem pro tlak v zásobníku 0-2,0 MPa, s tlakoměrem pro huštění 0-1,2 MPa (0-12 bar) a s hadicí dl. 1,0 m s koncovkou na autoventily. Zvyšování i snižování tlaku vzduchu v pneumatice se provádí jedinou páčkou. Plnit zásobník stlačeným vzduchem lze buď automaticky při zavěšení přístroje na konzolku (90/S) nebo na stojan (91/S) přes zvonový adapatér na rukojeti (Airfig 1/2") či standardním plněním přes rychlospojku na vrchní části zásobníku.

Pneuhustič je kalibrovatelný a typově schválený jako stanovené měřidlo. Ke každému lze dodat příslušný certifikát.

K tomuto typu pneuhustiče je možné objednat nástěnnou konzolku s vývodem pro automatické plnění (90/S) nebo úplný stojánek s plnicím protikusem (91/S).

Parametry:
rozměry: 290x290x680 mm.Příslušenství:
konzolka 90/S
stojánek 91/S


Pojízdný pneuhustič GF/24AT


Stejná charakteristika jako u typu GF/10A, ale s plněním jen přes rychlospojku na vrchní části zásobníku. Tento přístroj má také větší tlakový zásobník o objemu 24 l a je pojízdný. Za tímto účelem je opatřen 2 kolečky.

Pneuhustič je kalibrovatelný a typově schválený jako stanovené měřidlo. Ke každému lze dodat příslušný certifikát.

Parametry:
rozměry: 320x370x780 mm.Zařízení pro předhuštění pneumatik nákladních i osobních automobilů TDM 25

"Tlakové dělo" je praktické přenosné zařízení pro předhuštění pneumatik osobních a zejména nákladních automobilů. Tvoří ho zásobník stlačeného vzduchu o objemu 25 l s nástavcem. Zásobník je opatřen bezpečnostním tlakovým ventilem, tlakoměrem, napouštěcím ventilem a rychlospojkou. Součástí zařízení je také trojramenný stojan na kolo a podkládací klín.

Při huštění se vyústění nástavce vloží mezi disk a patku pneumatiky a naráz se vypustí ze zásobníku stlačený vzduch. Ten okamžitě vyplní prostor pneumatiky a nadzvedne její horní bočnici. Patka pneumatiky těsně přilehne k ráfku. Po rázovém předhuštění se pneumatika normálně dohustí na správný tlak vzduchu.

Zařízení lze snadno použít v dílně, ale kupříkladu i na silnici.
© 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


2.10.2023 Akční nabídka ručního a pneumatického nářadí Beta 4Q říjen - prosinec 2023 v super cenách

2.10.2023 Akční nabídka profesionálního oblečení Beta 4Q říjen - prosinec 2023

akční katalog BETA 2023

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám