úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
OSCILOSKOPY OSCILOSKOPY
Ceník  


1 | 2 | 3

Multifunkční testovací přístroj s 2-kanálovým PC osciloskopem PicoScope 3223

 

Víceúčelový elektronický diagnostický přístroj založený na bázi nového digitálního dvoukanálového PC osciloskopu má kromě funkcí standardního osciloskopu také funkce digitálního multimetru a motortesteru.

Svou funkcí a zaměřením principiálně vychází z již známé rozšířené sady s dvoukanálovým osciloskopem ADC 212/3. Liší se jen parametry samotného osciloskopu a množstvím dodaného příslušenství.

Zásadní změnou osciloskopu je větší paměť a rychlejší vzorkování, což výrazně přispívá k možnosti sledování detailů zaznamenaného signálu. Připojení k PC je již realizováno přes USB port, ze kterého je osciloskop zároveň napájen.

Ve spojení s notebookem je použití přístroje mimo dílnu ještě jednodušší, neboť odpadá nutnost externího napájecího zdroje. I u tohoto osciloskopu lze využít záznam průběhu signálu ve vysokém rozlišení a to až do kapacity pevného disku připojeného počítače.

Software obsahuje databanku ukázkových průběhů signálů, kterou lze rozšiřovat stažením vzorových signálů z webovém serveru výrobce. Další z možností je vytvoření vlastní databanky ukládáním signálů ze správně fungujících komponentů. Ovládací prostředí programu PicoScopu je v českém jazyce.

Sada obsahuje:
- osciloskop PicoScope 3223
- atenuátor 20:1
- 2x připojovací kabely k sondám
- 2x snímač zapalování (sekundární)
- proudové kleště 60A DC
- proudové kleště 600A AC/DC
- sondy multimetru
- malé "krokosvorky"
- velké "krokosvorky Delfín"
- izolované průpichové sondy
- "break-out" kabel
- sada jehlových svorek
- USB kabel
- CD se softwarem PicoScope
- plastový kufr

Parametry PicoScope 3223:
Rozlišení 12 bit, dva vstupní kanály (BNC), vstupní impedance 1 MOhm, vstupní měřící rozsah +/-20 mV až 50 V, vzorkování 20 MS/s (vzorků za vteřinu), přesnost +/- 1 %, časová základna 2 mikrosek. až 50 s, frekvenční rozsah 0 - 10 MHz, buffer 512 kB, připojení přes USB 2.0, software pro Windows 95 a vyšší.

© 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


AKČNÍ sady nářadí, kufry, dílenské vozíky

akce Beta 2024

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám