úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
PŘÍSTROJE PRO MĚŘENÍ GEOMETRIE KOL PŘÍSTROJE PRO MĚŘENÍ GEOMETRIE KOL
Ceník  


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Elektronický přístroj pro měření geometrie kol Beissbarth Microline 5000Poslední generace elektronických přístrojů z řady Microline je reprezentována modelem 5000. Vyznačuje se řadou technických a konstrukčních novinek, které byly uplatněny jako první na světě.

Jedná se o kompletní bezkabelové provedení s infračerveným přenosem dat mezi snímacími hlavami, 8-mi kanálový/čidlový systém, CCD-měřicí senzoriku a barevný 17" s reproduktory. Spojení mezi 4 snímacími hlavami a PC-jednotkou (6,2 Gbyte, CD-ROM, ASA kompatibilita) je realizováno radiovými vlnami, jako nejrychlejším bezdrátovým spojením, které navíc nevyžaduje přímou viditelnost k přijímači.

Konstrukce přístroje garantuje maximální přesnost měření +/- 1 úhlovou minutu. Nechybí ani program pro měření vozidel se spojlery, měření bez kompenzace házivosti disků, seřizování odklonu ve zvednuté poloze atd. Na barevné obrazovce s tříprostorovou animovanou grafikou se číselně i graficky zobrazují naměřené hodnoty v názorném porovnání s předepsanými z databanky.

Kompletní software je na CD. Aktualizace dat je proveditelná i přes internet/ISDN. Pro výtisk protokolu slouží integrovaná barevná tiskárna A4.

Světovou novinkou je hlasové ovládání přístroje. Pomocí sluchátek a mikrofonu (Head-Setu) dává mechanik přístroji hlasové pokyny a může přitom být pod vozidlem a má obě ruce volné.

Potřebné natočení řízení provádí jednoduchý robot připojený na volant. Systém řekne mechanikovi, kdy jsou dosaženy předepsané hodnoty apod.

Microline 5000 lze zapojit do sítě měřicích přístrojů v rámci celého autoservisu.

Základní provedení zahrnuje, kromě již uvedeného, také uzavřený vozík, sadu pro zavěšení měřicích snímačů s akumulátory na vozík, zeď nebo na zvedák, software Autodata, přípravek na stlačení brzdového pedálu, držák volantu a knihu Autodata.

Parametry:
napájení 230 V, kola s ocelovými nebo hliníkovými disky 10"-20", přesnost 1´(příp. 4´), frekvenční rozsah vysílačů 2,4 QHz, nosnost elektronické otočné plošiny 1000 kg.Příslušenství:
mobilní vozík pro umístění 4 měřicích snímačů a 4 rychloupínacích držáků
sada pro ovládání přístroje lidským hlasem
automatický robot pro natáčení volantem (pro měření bez vlivu změny polohy vozidla)
4 elektronické otočné plošiny s vestavěnou váhou pro okamžité měření rozložení hmotnosti vozidla
ostatní standardní příslušenství - viz přístroje řady ML 4000/4600

Lze dodat i verzi Microline 5000 Truck pro měření geometrie kol nákladních automobilů a busů© 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


AKČNÍ sady nářadí, kufry, dílenské vozíky

akce Beta 2024

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám