úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
OLEJOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ - OSTATNÍ OLEJOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ - OSTATNÍ
Ceník  

1 | 2
 

Záchytné nádoby z umělé hmoty P 2 / P 45 / P 3 / P 50

 

Řada různě velkých záchytných nádob z odolné umělé hmoty slouží především k zachycení vypouštěného vyjetého oleje (příp. benzinu apod.) a také k jeho snadnému vylití.
Typy P 3 / P 50 mají zakrytou nádobu se sítkem ve vtoku. Všechny nádoby patří do ekologické výbavy autoservisů, autobazarů atd.


P 2


P 3


1705151


P 50

Měřič množství kapaliny v sudu FULLY 200


Perfektní a praktický měřič/ukazatel množství kapaliny se dá použít ke každému běžnému 200 l sudu. Měřit lze stav náplně všech čerstvých olejů, vyjetých olejů, nafty a řady dalších kapalin. Plovákový snímač je odolný proti olejům i benzinu.
Zařízení sestává z ručičkového ukazatele množství náplně v sudu v litrech s navazujícím mechanismem měřiče s ozubenými kolečky, šňůrkou a plovákem. Ukazatel je situován na vrchní části adaptéru pro uchycení na 200 l sud. Další součástí je zmíněný robustní plovák spojený speciální šňůrkou s ukazatelem. Uživatel snadno a rychle instaluje měřič na sud a stále má přehled, kolik litrů v sudu ještě zbývá. Zjednodušuje to orientaci pro objednání nového sudu či náplně při vyčerpání sudu s měřičem, ale například i při provádění inventury apod.
© 2024 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


2.10.2023 Akční nabídka ručního a pneumatického nářadí Beta 4Q říjen - prosinec 2023 v super cenách

2.10.2023 Akční nabídka profesionálního oblečení Beta 4Q říjen - prosinec 2023

akční katalog BETA 2023

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám