úvodní stránka  |  o nás  |  kontakty  
VYBAVENÍ AUTOLAKOVEN VYBAVENÍ AUTOLAKOVEN
Ceník  


1 | 2 | 3

Systém pro odsávání prachu Herkules Hexadust


Odsávací systém Herkules Hexadust umožňuje díky své stavebnicové koncepci odsávání prachu tmelu/laku od pneumatických nebo elektrických brusek v autolakovně jakékoli velikosti. Základem systému jsou odsávací jednotky - T2-Turbo (montuje se na stěnu) pro 1-2 současně odsávající místa, T4-Turbo pro 1-4 odsávající místa a T6-Turbo pro až 8 naráz odsávaných míst. Obě větší jednotky tvoří skříně postavené na podlahu.
V odsávací jednotce je instalována turbinka 1,5 kW/230 V s vysokou garancií 25 000 provozních hodin. Jednotka má také ukazatel stupně naplnění prachem, aniž by bylo nutné vyjímat pytlíky na zachycování prachu.
Odsávacím místem se rozumí zpravidla pneumatická/elektrická bruska s odsávací hadicí. Ta se připopojuje buď přímo na odsávací jednotku nebo na tzv. energetickou hlavu. Ta je zavěšená na konci výkyvného/kloubového ramena s dosahem 5 m, případně 6 metrů, nebo na přesuvném vozíku stropní odsávací drážky (výkyvná dl.6 m). Energetická hlava má 2 vývody pro odsávání prachu, rychlospojkové přípojky stlačeného vzduchu, zásuvku elektrického proudu a také univerzální úchyty pro zavěšení brusek.
Odsávání se spouští a vypíná samočinně při zapojení a vypojení brusky.

© 2020 Jaroslav Štemberk - AUTOSERVA
stemberk@autoserva.cz, tel: 261 215 394


25.7.2019 Značkové pracovní oblečení a obuv BETA v akčních cenách 3Q červenec - září 2019

25.7.2019 Akční nabídka ručního a pneumatického nářadí Beta 3Q červenec - září 2019 v super cenách

závazné podmínky pro zpracovávání osobních údajů v Autoserva dle GDPR

12.2.2016 Kit pro detekci úniků v systémech vozidel UV lampa NOVINKA v Akční zaváděcí ceně za poloviční cenu konkurenčních výrobků

cejchovaný pneuhustič se schválením ministerstva dopravy pro měření ve stanicích STK

Pro úsporu Vašich spotřebních nákladů brousíme na speciální profesionální brusce frézky k odvrtávačkám bodových svárů v kvalitě jako nové za cenu 130,- Kč bez DPH

 
 
Napište nám